od 1. února 2022 začneme pro komunikaci s Vámi místo Školy na dlani využívat nástroj Komens, který je součástí Bakalářů (elektronické žákovské knížky Vašich dětí).
Komunikace by měla být přehlednější a Vy budete mít všechno na jednom místě, přímo v Bakalářích a nebudete se muset přihlašovat ještě do Školy na dlani. Pro snadnější komunikaci také doporučuji, abyste si stáhli aplikaci Bakaláři do Vašich chytrých mobilních telefonů.
V nejbližších dnech by Vám děti měly domů donést jednoduchý návod na práci se systémem Komens. Návod posílám též v příloze.
Zprávy, které nám po 1. únoru 2022 zašlete přes Školu na dlani budeme i nadále sledovat, odpovídat Vám ale budeme přes Bakaláře – Komens.
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit… (777 977 657, skola@skolaraspenava.net)

Zde si můžete prohlédnout jednoduchý návod.