Rozvrhy hodin

Třída 1.A – třídní učitelka Mgr. Blanka Novotná

  1 2 3 4
Pondělí Č M Č OSV
Úterý Č M Vv Pv
Středa Č Prv Č Tv
Čtvrtek Č M Č Hv
Pátek Č M Prv Tv

 

Třída 2.A. – třídní učitelka Mgr. Magdaléna Bartošová

  1 2 3 4 5
Pondělí Č M Č Tv OSV
Úterý M Č Pv Vv Č
Středa Č Tv M Prv Č
Čtvrtek Č Aj M Č  
Pátek Č M Prv Hv  

 

Třída 2.B – třídní učitelka Mgr. Hana Škodová

  1 2 3 4 5
Pondělí Č M Prv OSV Č
Úterý Č M Č Vv Hv
Středa Č M Tv Prv  
Čtvrtek Č M Aj Pv Č
Pátek Č M Tv Č  

 

Třída 3.A – třídní učitelka Eva Svárovská

  1 2 3 4 5
Pondělí Č M Tv Prv OSV
Úterý Č M Aj Č Hv
Středa Č Aj M Prv Č
Čtvrtek Č M Tv Č Prv
Pátek Č M Aj Pv Vv

 

Třída 4.A – třídní učitelka Ing. Lenka Hryzová

  1 2 3 4 5
Pondělí Č M Vl Č OSV
Úterý Č M Aj Tv
Středa Č M Vl Vv Vv
Čtvrtek Aj Č M Č Tv
Pátek Č Aj M Pv Hv

 

Třída 5.A Třídní učitelka Mgr. Miroslava Svěcená

  1 2 3 4 5 6
Pondělí Č M Č OSV  
Úterý Inf/Aj Inf/Aj Č M Vv  Vv
Středa Aj Č M Tv  
Čtvrtek Č M Vl Č

Pv

 
Pátek Aj Č M Hv Tv  

 

Třída 6.A – třídní učitelka Mgr. Barbora Čvančarová

  1 2 3 4 5 6
Pondělí M A D F OSV
Úterý Č Z Aj Inf Hv Pv
Středa Č M F Ov Tv Tv
Čtvrtek Č M D Vv Vv
Pátek Aj M Č CvČ Z  

 

Třída 7.A – třídní učitelka Mgr. Dana Štěpinová

  1 2 3 4 5 6
Pondělí Aj Č M Vv Vv OSV
Úterý M M Aj D Z
Středa F Č M Nj Tv Tv
Čtvrtek Č Aj M Ov Hv Z
Pátek Č Nj D Pv Mv

 

Třída 8.A – třídní učitelka Ing. Simona Rácová

  1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí M F Z Aj OSV    
Úterý Č M Nj Vv Pv   Tv Tv
Středa Č Aj D Ch FChp    
Čtvrtek M Č F Nj Z Hv    
Pátek M Ch Č Ov Aj D    

 

Třída 9.A – třídní učitelka Mgr. Renata Kočovská

  1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí M Ch Č Aj Z OSV    
Úterý Č F M D Inf   Tv Tv
Středa Č Ch M Nj  Aj    
Čtvrtek Č M F Aj D   Hv Fg
Pátek Č Pv Vv Nj Ov    

 

Třída 9.B – třídní učitelka Mgr. Iva Komžáková

  1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí Č Aj M  D OSV     
Úterý Ch Č F M Nj   Tv  Tv
Středa M Č Z Aj Ov    
Čtvrtek Č M D Ch Nj   Fg Hv 
Pátek F Aj Č Inf Pv  Hv     

 

Třída 3.Z, 5.Z – třídní učitelka Mgr. Svitlana Gavryljuk

  1 2 3 4 5 6
Pondělí Č M A Prv/Vl  OSV  
Úterý Č M Č Pv/Vv Vv  
Středa Č M A Tv Č/Př  
Čtvrtek Č M Č Prv/Inf Hv  
Pátek Č M A Prv/Př Tv -/Pv

 

Třída 7.Z, 8.Z a 9.Z – třídní učitelka Mgr. Svitlana Gavryljuk

  1 2 3 4 5 6 7 8
Pondělí Č M Aj Z  OSV Ov    
Úterý Č M D Vv Vv/Cvč    Pv  Pv
Středa Č M A Tv   F  Ch
Čtvrtek Č M D Z/Inf Hv CvČ    
Pátek Č/Cvč M/F A Tv F/Ch