Vážení rodiče,
pro samostatné uspořádání zájezdu do Velké Británie je nás málo, ale objevila se jedinečná možnost doplnit zájezd jiné školy. Jedná se o gymnázium z Liberecka. Termín je 19. – 24. 6. 2022.
Kapacita je cca 20 žáků. Přednostně počítáme s žáky, jejichž rodiče potvrdili zájem o zájezd přes Bakaláře. Přihlásit se však mohou i další zájemci, a to opět přes zprávy v Bakalářích. Pište paní učitelce Kateřině Hájkové, stačí krátká zpráva, že máte o zájezd zájem.
Informační schůzka pro rodiče se uskuteční v pátek 8. 4. 2022 od 13:45 hodin v budově 2. stupně ZŠ. Svoji účast na schůzce prosím potvrďte emailem na hajkova@skolaraspenava.net, případně si domluvte individuální termín.
Závazné přihlašování přes online systém cestovní kanceláře spustíme v nejbližších dnech a budeme Vás o tom informovat. Podrobnější informace k organizaci zájezdu se dozvíte na informační schůzce.

Itinerář zájezdu si můžete prohlédnout zde zde. 

Děkuji a těším se na společné zážitky,

Bc. Kateřina Hájková