Vážení rodiče,

konečně jsme se dočkali a odjezd do VB se kvapem blíží. Píši Vám proto ve zkratce několik důležitých informací:

  1. Věnujte prosím velkou pozornost Pokynům k odjezdu, které jste od CK obdrželi minulý týden e-mailem. V dokumentu najdete všechny potřebné informace.
  2. Odjíždíme v neděli 19. 6. 2022 v 15:00 od budovy školy (2. st.). Prosím, aby děti přišly s dostatečným předstihem (ve 14:40), abychom stihli zkontrolovat všechny potřebné dokumenty a „nalodit se“.
  3. Někteří z Vás se neúčastnili informační schůzky a poučení o bezpečnosti (přes Bakaláře jsem Vám posílala výzvu, abyste se mi ozvali a domluvili si termín dodatečné schůzky. U některých z Vás se tak bohužel nestalo. Pokud víte, že se Vás to týká, prosím abyste přišli na místo srazu o něco dříve, už ve 14:30.)
  4. Pokud se změnila situace ohledně léků, které děti užívají, nahlašte to, prosím, u autobusu paní asistence Martině Jarešové, která bude mít u sebe formulář pro zápis dávkování. Léky si děti nechají u sebe.
  5. Před nástupem do autobusu:
  • děti předloží kartičku pojištěnce ke kontrole a uschovají si ji na bezpečném místě v příručním zavazadle (doporučuji udělat si foto mobilním telefonem)
  • děti předloží platný cestovní pas ke kontrole a uschovají si jej na bezpečném místě v příručním zavazadle (doporučuji udělat si foto mobilním telefonem)
  • děti odevzdají Prohlášení o bezinfekčnosti s aktuálním datem (19. 6. 2022)
  • děti odevzdají Vytištěné potvrzení o provedeném PCR/antig. testu na Covid-19 (pro průjezd Francií) – viz Pokyny v pdf – doporučuji si s předstihem objednat testování na pátek nebo sobotu v Liberci (Frýdlant dle mých informací již netestuje) nebo Potvrzení o prodělané nemoci nebo Potvrzení o očkování (ve světovém jazyce)

Výměnou za Vaše milé ratolesti obdržíte u autobusu praktický seznam kontaktů 🙂

Na viděnou v neděli u autobusu!

Bc. Kateřina Hájková