Vážení rodiče,
na základě nařízení vlády bude škola od pondělí 1. března 2021 kompletně uzavřena. Toto opatření se týká:

  • mateřské školy, základní školy včetně 1. a 2. ročníků, speciálních tříd zřízených podle §16 odst. 9 školského zákona, školní družiny a školního klubu;
  • Všechny třídy základní školy se budou od pondělka vzdělávat distančně (nově tedy i 1. a 2. ročníky speciální třídy a předškoláci z mateřské školy).
  • Školou, která bude vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 2 do 10 let pro pracovníky IZS… bude ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant. Bližší informace najdete ZDE. Zájemci, prosím hlaste se u paní Marcely Fialové na telefonu 737 336 715.
  • Rodiče, kteří budou žádat o ošetřovné mohou využít tento odkaz.
  • Dětem a žákům na distančním vzdělávání budeme v případě zájmu poskytovat školní stravování ve formě oběda. V tuto chvíli mají všichni oběd odhlášený. Pokud máte o odběr oběda pro své dítě zájem, přihlaste ho prosím prostřednictvím Strava.cz. Oběd si můžete vyzvedávat v budově mateřské školy od 11:00 do 11:30 hodin.

V případě nejasností a dotazů prosím, pište (Škola na dlani, skola@skolaraspenava.net); volejte 777 977 657.

Hodně sil a trpělivosti, společně to zvládneme…

Mgr. Petr Chvojka