Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče,

v posledních letech jsme se pravidelně účastnili, akce Ukliďme Česko, při které se zapojujeme do úklidu našeho okolí přímo zde, v Raspenavě. Akce se chceme  zúčastnit i letos.  Vzhledem k současné situaci nebudeme uklízet s celými třídními kolektivy jako obyčejně, ale akce proběhne individuálně (každý může uklízet sám nebo s pomocí rodinných příslušníků). S organizací úklidu nám i letos pomáhá i náš zřizovatel – Město Raspenava. Termín úklidu je od 27. března do konce dubna 2021.

Podrobné informace si najdete na přiloženém letáčku.  Můžete se též podívat na motivační video.

Naplněné pytle s odpadem můžete zanechat na místech s kontejnery na tříděný odpad.

Těšíme se, že se zapojíte a že prostředí, ve kterém žijeme, bude zase o něco krásnější.