jak jsem Vám již psal v minulé zprávě, je osobní účast Vašeho dítěte na přijímacích zkouškách umožněna pouze v případě, že předloží potvrzení o negativním testu na onemocnění COVID-19 (ne starší než 7 dní).
Testovnání i vystavení potvrzení provedeme u nás ve škole. Informace k testování posílám pro jistotu ještě jednou v příloze.

Rozvrh testování:

• Pro přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (žáci 5. a 7. ročníku) proběhne testování 29. dubna 2021 v 10:00 hodin v hlavní budově školy.
  • Pro přijímací zkoušky uchazečů o čtyřleté obory s maturitní zkouškou (žáci 9. ročníku) proběhne testování 27. dubna v 10:00 hodin v hlavní budově školy.
  • Pro ostatní uchazeče 7 dní před konáním zkoušky po dohodě se školou (v tomto případě nás, prosím kontaktujte s dostatečným časovým předstihem).

Přikládám soubor s podrobnými informacemi k testování žáků před přijímacími zkouškami.

V případě nejasností mě, prosím kontaktujete (Škola na dlani, skola@skolaraspenava.net, 777 977 657).