uvolnilo se nám jedno místo v zájezdu Malebná jižní Anglie. Bližší informace o zájezdu najdete zde.

Organizační pokyny pro zájemce:

Malebná jižní Anglie
zájezd č.: 23-167
termín: 1.-7.9.2023
škola: Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec – příspěvková organizace
cena: 11 400 Kč; záloha 3 000 Kč do 12.4.2023, doplatek 8 400 Kč do 16.6.2023
Přihlášení na zájezd na adrese: http://rezervace.protravel.cz
Registrace:
➢ Nejprve je nutné se zaregistrovat (odkaz „Jsi tu poprvé? Klikněte, prosím, zde pro registraci“).
➢ Registrovat se mohou pouze osoby starší 18 let, to znamená buď zletilí účastníci nebo zákonní zástupci nezletilých účastníků.
➢ Při registraci si zvolíte přihlašovací údaje: přihlašovací jméno je Vaše emailová adresa, heslo libovolné, alespoň 6 znaků dlouhé.
➢ Registraci dokončíte prokliknutím potvrzovacího odkazu ve zprávě zaslané na Váš email.
Přihlášení na zájezd:
➢ Po přihlášení do systému zadejte číslo zájezdu 23-167 do textového pole a klikněte na „Vyhledat zájezd“. Zvolte svoji školu.
➢ Vyplňte osobní a další potřebné údaje účastníka včetně všech alergií (nutné pro ubytování v hostitelských rodinách) a potvrďte
závazné přihlášení.
➢ Na email obdržíte Potvrzení o zájezdu i s rozpisem plateb.
Upozornění:
Přihláška je závazná a z následného odhlášení mohou vyplývat stornopoplatky. S ohledem na epidemiologickou situaci může být pro
účast na zájezdu nezbytné splnění podmínek pro vycestování do jiných zemí a pro návrat zpět do ČR (např. testování). Nesplnění
těchto podmínek bohužel není možné následně uznat jako důvod pro bezplatné odhlášení ze zájezdu.
Stornopodmínky:
Není-li důvodem odstoupení zákazníka porušení povinností CK je zákazník povinen zaplatit CK odstupné ve výši účelně vynaložených nákladů CK
a to až do skutečné výše těchto nákladů, nejméně však
a) 10% ceny zájezdu, pokud dojde ke zrušení účasti dříve než 45 dnů před datem uskutečnění zájezdu
b) 30% ceny zájezdu, pokud dojde ke zrušení účasti mezi 44.-30. dnem před datem uskutečnění zájezdu
c) 50% ceny zájezdu, pokud dojde ke zrušení účasti mezi 29.-15. dnem před datem uskutečnění zájezdu
d) 80% ceny zájezdu, pokud dojde ke zrušení účasti mezi 14.-8. dnem před datem uskutečnění zájezdu
e) 100% ceny zájezdu, pokud dojde ke zrušení účasti v posledních 7 dnech před datem uskutečnění zájezdu.
Děkujeme za Vaši důvěru. Děláme, co je v našich silách, aby se všem na zájezdu líbilo a o každého bylo dobře postaráno.

V případě zájmu nebo dotazů dotazů, prosím, kontaktujte paní učitelku Bc. Kateřinu Hájkovou (hajkova@skolaraspenava.net) nebo přes Komens v Bakalářích.