Vážení rodiče,
jedna z našich učitelek měla včera večer pozitivní výsledek PCR testu. Žáci 8.A, 9.A a 9.B proto budou od pondělí 31. ledna 2022 do středy 2. února 2022 včetně v karanténě. Po dobu karantény bude probíhat distanční výuka.

Zde si můžete prohlédnout rozvrh hodin.

Během následujících hodin by Vám měla přijít SMSka s informacemi ke karanténě a též s výzvou na provedení PCR testu u Vašeho dítěte.

Vysvědčení dětem rozdáme ve čtvrtek 3. února 2022, v pátek jsou potom jednodenní pololetní prázdniny.

Vedoucí školního stravování Vašim dětem během dnešního odpoledne odhlásí obědy (pondělí – středa). Pokud máte zájem, aby si Vaše dítě oběd mohlo vyzvednout, znovu mu ho přihlaste, ale nejdříve dnes po 18. hodině.

V případě nejasností mě, prosím kontaktujte.

Omlouvám se za případné komplikace a přeji hezký zbytek víkendu.

Mgr. Petr Chvojka